Kompleksowe usługi

Perfetta zajmuje się projektowaniem i przygotowywaniem mebli na wymiar dla klientów z Wrocławia i okolicznych miejscowości. Producent mebli na wymiar zapewnia kompleksową obsługę dla klientów z całej Polski – oprócz przygotowania projektu dostosowanego do potrzeb, zajmujemy się transportem i montażem mebli na zamówienie w korzystnej cenie.

Meble dla każdego wnętrza

Nasza oferta obejmuje kompleksowe rozwiązania dla przestrzeni hotelowej, nowoczesne meble na wymiar do biura i stylowe meble do kuchni, przygotowywane zgodnie z indywidualnym zamówieniem klienta. Gwarantujemy terminową realizację zlecenia oraz najwyższą jakość wykonania. Ceny mebli na wymiar są uzależnione od wykorzystywanych materiałów oraz wielkości zamówienia – dla każdego klienta przygotowujemy indywidualny cennik mebli na zamówienie oraz cennik mebli kuchennych na wymiar. Dysponujemy własną pracownią, w której tworzymy meble dla każdej przestrzeni.

Meble na wymiar Wrocław

Meble na zamówienie Wrocław

Wysoka jakość wykonania

Producent mebli na zamówienie Perfetta oferuje ponadczasowe wzornictwo i oryginalny design. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego projektu, który pozwoli na stworzenie ciekawej aranżacji w każdym domu, hotelu i biurze.

Oferta mebli na wymiar od producenta obejmuje:

  • łóżka hotelowe, stoliki nocne, lady recepcyjne,
  • biurka komputerowe i szafy biurowe,
  • wyspy kuchenne, stoły do jadalni.