Ergonomia

Współczesne meble biurowe wykonywane na wymiar muszą sprawdzać się w tradycyjnych pomieszczeniach, jak również w przestrzeni open space, strefach pracy w koncentracji oraz miejscach relaksu. Jesteśmy przekonani, że równie ważne, obok estetycznego wyglądu, są ergonomia poszczególnych mebli oraz możliwość tworzenia praktycznych, dopasowanych do potrzeb użytkownika, stanowisk. Dlatego dzięki naszym meblom wnętrze każdego biura zamienia się w przestrzeń przyjazną pracownikom i klientom. Producent ekskluzywnych mebli Perfetta zajmuje się projektowaniem mebli do biura, przygotowywanych na wymiar. Korzystamy z własnej fabryki – wszystkie nasze produkty są przygotowywane od podstaw z najwyżej jakości materiałów.

Trwałość

meble gabinetowe na zamówienie

Zwłaszcza w przypadku mebli biurowych na zamówienie pożądane są trwałość i stabilność, a jednocześnie niezbyt duży ciężar i wizualna lekkość. Cechy te umożliwiają stworzenie z jednej strony praktycznej, nowoczesnej aranżacji, a z drugiej – w razie wymogu chwili – szybką i sprawną zmianę ustawienia mebli. Produkowanym przez nas meblom nie przeszkadza przesuwanie, przestawianie i przenoszenie, i nie powoduje naruszenia ich konstrukcji. Poza tym trwałość mebli i ich solidne wykonanie to także komfort ich użytkowania przez długie lata. W naszej ofercie znajdą Państwo również najwyższej jakości meble gabinetowe na indywidualne zamówienie.

Ponadczasowe wzornictwo meblowe

meble biurowe na zamówienie

Proste kształty, ergonomiczne profilowania, dobre materiały i przyjazna dla oka kolorystyka to przepis na ponadczasowe, zawsze modne, meble do każdego biura. Ich wzornictwo i ogólne wrażenie, w przeciwieństwie do mebli domowych, im bardziej uniwersalne i wszechstronne, tym lepiej i korzystniej tak dla pracowników, jak i petentów. Wyważone, nie epatujące nadmierną dekoracyjnością otoczenie doskonale wpływa na samopoczucie użytkowników, uspokaja i kreuje odpowiednią do pracy atmosferę. Cena mebli biurowych przygotowywanych na wymiar jest zależna od wykorzystanych materiałów i wielkości zamówienia – dla każdego klienta przygotowujemy indywidualny cennik.

Kompleksowe rozwiązanie

Oprócz produkcji mebli hotelowych i biurowych na wymiar, realizujemy projekty mebli pracowniczych i luksusowych mebli gabinetowych. Perfetta oferuje:

Nasza oferta jest skierowana zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców z całej Polski