Zdjęcie z pokoju hotelowego

Kompleksowość usługi

Perfetta zajmuje się projektowaniem mebli hotelowych na indywidualne zamówienie. Proponowana przez nas oferta obejmuje kompleksowe rozwiązania z zakresu mebli dla hotelu i restauracji na wymiar oraz mebli do pensjonatów. Oznacza to, że doradzimy, zaprojektujemy, wykonamy i zmontujemy meble we wszystkich wnętrzach dostępnych dla gości, jak też w pomieszczeniach tylko dla personelu. Producent mebli hotelowych wykonuje kompletne zestawy mebli do urządzenia pokoi oraz recepcji, barów, zabudowy holi i korytarzy. Dzięki naszym projektom, wnętrze całego obiektu zyska harmonijny i niepowtarzalny wizerunek.

Wysoka jakość w standardzie

Bardzo wysoka jakość jest od zawsze standardem naszej codziennej pracy. Odnosi się to zarówno do oferowanych mebli hotelowych przygotowywanych na wymiar, jak również warunków współpracy. Nasze projekty to uniwersalne wzornictwo, dobre materiały, staranność i wysoki poziom wykonania. Zespół Perfetta to doświadczeni i profesjonalni specjaliści – zapewniamy kompetentne doradztwo i przygotowanie takiego projektu, który spełni Państwa oczekiwania. Jakość to dla nas droga do zadowolenia kontrahentów i osiągnięcia sukcesu. Ekskluzywne meble do hoteli od producenta pozwolą na stworzenie niepowtarzalnej aranżacji wnętrz.

Terminowość

meble do hoteli na zamówienie

Każde zamówienie dostarczamy zgodnie z przyjętym harmonogramem i zawsze na czas, co pozwala na dokładne zaplanowanie oraz prowadzenie wszelkich czynności związanych z wyposażaniem pomieszczeń. Wiemy, jak ważna w takich sytuacjach jest terminowość i punktualność dostaw, wiemy również jak kłopotliwe mogą być konsekwencje ich niedotrzymania. Nieustannie mamy więc „zegarek w ręku”, zapewniając tym samym pracownikom spokojną i wydajną pracę, a naszym kontrahentom terminowość wykonania. Cena mebli hotelowych jest zależna od wielkości zamówienia i wykorzystanych materiałów – oferujemy Państwu indywidualnie przygotowany cennik.

Wiele rozwiązań

Oferta producenta mebli do hoteli Perfetta obejmuje kompleksowe wyposażenie pokoju hotelowego i innych pomieszczeń hotelowych. Projektujemy i wyposażamy hotele w najwyższej jakości meble:

  • łóżka hotelowego, stolika nocnego
  • sofy, komody
  • lady recepcyjnej
  • foteli i krzeseł

Producent nowoczesnych mebli Perfetta oferuje swoje usługi dla klientów z całej Polski – zapraszamy do współpracy.