Meble do hotelu, biura i domu

Firma Perfetta oferuje meble na wymiar dla klientów z Poznania i okolicznych miejscowości. Producent mebli na zamówienie realizuje projekty mebli dla przestrzeni biurowej, nowoczesnych mebli kuchennych przygotowywanych na wymiar oraz stylowych mebli hotelowych. Meble na zamówienie są przygotowywane od podstaw – Perfetta posiada własną pracownie. Nasi projektanci wykorzystują najwyższej jakości materiały.

Kompleksowe rozwiązania dla każdej przestrzeni

Producent mebli na wymiar oferuje kompleksowe rozwiązania dla hotelu, biura oraz kuchni. Projektanci Perfetta przygotowują:

  • szafki kuchenne, stoły do jadalni,
  • łóżka hotelowe i stoliki nocne,
  • biurka komputerowe i stoły konferencyjne.

Meble na wymiar Poznań

Meble na zamówienie Poznań

Terminowa realizacja i profesjonalna obsługa

Meble na wymiar przygotowywane przez Perfettę wyróżniają się ponadczasowym designem i ciekawym wzornictwem. Zapewniamy kompleksową obsługę dla naszych klientów – prowadzimy profesjonalne doradztwo już na etapie przygotowania projektu i terminową realizację zlecenia. Dla każdego klienta sporządzamy indywidualny cennik mebli na wymiar oraz cennik mebli na zamówienie, które są zależne od wielkości zamówienia i wykorzystanych materiałów. Cena mebli na zamówienie oraz cena mebli na wymiar obejmuje również koszty transportu oraz profesjonalny montaż.