[cherry_row]
[cherry_col size_xs=”8″ size_sm=”8″ size_md=”8″ size_lg=”8″ offset_xs=”2″ offset_sm=”2″ offset_md=”2″ offset_lg=”2″]
Firma Perfetta poleca nowoczesne i stylowe meble na wymiar w Legnicy. Posiadamy własną pracownię, w której od podstaw projektujemy zamówione przez Państwa umeblowanie. Oferowane przez nas produkty robione są z wysokiej klasy materiałów. Naszym klientom zapewniamy fachowe doradztwo oraz transport i montaż zamówionych mebli.

[/cherry_col]
[/cherry_row]
[cherry_row]
[cherry_col size_xs=”5″ size_sm=”5″ size_md=”5″ size_lg=”5″ offset_xs=”2″ offset_sm=”2″ offset_md=”2″ offset_lg=”2″]

Bogaty wybór stylowego umeblowania

Producent mebli na wymiar Perfetta posiada w swojej ofercie szeroki wachlarz stylowego umeblowania. W naszym asortymencie znajdą Państwo nowoczesne:

  • meble hotelowe,
  • meble biurowe,
  • meble kuchenne.

Klientom z Legnicy zainteresowanym meblami na zamówienie polecamy oryginalne umeblowanie kuchenne. Kuchnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w każdym domu. Firma Perfetta zajmuje się projektowaniem umeblowania kuchennego we wszystkich stylach. Dzięki temu każdy z Państwa znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie. Wykonujemy meble na wymiar zarówno w stylu retro, jak i klasycznym czy eleganckim.

Mieszkańcom Legnicy proponujemy także nowoczesne meble biurowe na wymiar. W ofercie producenta umeblowania na zamówienie Perfetta znajdą Państwo między innymi krzesła, biurka, fotele, szafki, stoły konferencyjne.

Nasza oferta mebli na wymiar w Legnicy skierowana jest także do właścicieli hoteli, hosteli, pensjonatów, restauracji. Wykonujemy umeblowanie, które nadaje się do urządzenia pokoi hotelowych, recepcji czy korytarzy.

[/cherry_col]
[cherry_col size_xs=”3″ size_sm=”3″ size_md=”3″ size_lg=”3″]

meble na wymiar dla klientów z Legnicy

[/cherry_col]
[/cherry_row]

[cherry_row]
[cherry_col size_xs=”3″ size_sm=”3″ size_md=”3″ size_lg=”3″ offset_xs=”2″ offset_sm=”2″ offset_md=”2″ offset_lg=”2″]

meble na wymiar w Legnicy - realizacja

[/cherry_col]
[cherry_col size_xs=”5″ size_sm=”5″ size_md=”5″ size_lg=”5″]

Własna pracownia

Zachęcamy do skorzystania z naszej bogatej oferty mebli na zamówienie w Legnicy. Perfetta posiada swoją własną pracownię, w której od podstaw tworzone jest Państwa umeblowanie. Wszystkie projekty wykonujemy z wysokiej jakości materiałów. Meble na wymiar od producenta Perfetta pozostaną w niezniszczonym stanie przez długie lata.

Ile kosztują meble na wymiar?

Nasze stylowe meble na wymiar dostępne są w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy przedstawią Państwu cennik oraz przygotują indywidualny kosztorys.

Producent mebli na zamówienie Perfetta zapewnia swoim klientom, w tym mieszkańcom Legnicy, fachowe doradztwo oraz pomoc w wyborze najlepszych mebli. Oferujemy dostawę i profesjonalny montaż umeblowania.

[/cherry_col]
[/cherry_row]

[cherry_row]
[cherry_col size_xs=”8″ size_sm=”8″ size_md=”8″ size_lg=”8″ offset_xs=”2″ offset_sm=”2″ offset_md=”2″ offset_lg=”2″]

Szczegółowa oferta:

[/cherry_col]
[/cherry_row]