Perfetta to producent mebli hotelowych na wymiar dla klientów z całej Polski, między innymi Gliwic i sąsiednich miejscowości. Naszym celem jest stworzenie mebli, które będą jak najlepiej oddawały charakter Państwa hotelu. Oferujemy ekskluzywne meble na wymiar dla hoteli, pensjonatów i restauracji. Dzięki nam każde wnętrze będzie miało nie tylko niepowtarzalny klimat, ale również ponadczasowy charakter.

Oryginalne projekty

Skorzystanie z naszej oferty to gwarancja wyposażenia pokoju hotelowego w oryginalne meble o wysokiej jakości wykonania. Przy tworzeniu hotelowych mebli na wymiar korzystamy z naszej własnej pracowni, dbamy również o używanie tylko materiałów dobrej jakości. W trakcie realizacji projektu zapewniamy doradztwo, dostawę i montaż. Z naszą pomocą wnętrze Twojego hotelu – od recepcji, przez pokoje sypialne, aż po hotelowy bar – zostanie spójnie i harmonijnie urządzone, zachwycając przebywających w nim gości. Cena naszych usług zależy od rozmiaru projektu oraz użytych materiałów. Dla każdego klienta przygotowujemy spersonalizowany cennik.

Meble hotelowe na wymiar Gliwice

Meble do hoteli na wymiar Gliwice

Kompleksowe wyposażenie wnętrza hotelowego

W ofercie skierowanej do hoteli mamy kompleksowane wyposażenie pokoju noclegowego i innych pomieszczeń. Produkujemy na wymiar takie meble hotelowe jak:

  • lady recepcyjne,
  • łóżka hotelowe,
  • stoliki nocne,
  • meble pokojowe,
  • meble do pomieszczeń dla pracowników,
  • ekskluzywne meble do apartamentów.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dla klientów z Gliwic.

Zapoznaj się z kompleksową ofertą: meble na wymiar Gliwice.