Blog

Dlaczego warto kupić meble kuchenne na wymiar?

Osoby, które planują stworzenie nowej aranżacji i wymianę mebli w kuchni, mają do dyspozycji kilka rozwiązań. Jednym z nich jest kupno mebli kuchennych na wymiar. Jakie korzyści wiążą się z zamówieniem mebli do kuchni od producenta? Przedstawiamy najważniejsze zalety i radzimy, na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiednich mebli.

Indywidualny dopasowany projekt – tylko od producenta

meble kuchenne na indywidualne zamówienie Choć wydaje się, że sklepy meblowe oferują szeroki wybór wykończeń i kolorów mebli, to tylko te przygotowywane od podstaw, dają nieograniczone możliwości aranżacji kuchni. Jeśli zdecydujesz się na wybór mebli od producenta, masz niepowtarzalną okazję, aby wybrać odpowiednie wykończenie, rodzaj drewna i elementy dekoracyjne.

Zamawiając meble od producenta możesz również skorzystać z profesjonalnego doradztwa w zakresie przygotowania indywidualnego zamówienia. Projektanci doradzą również, jak funkcjonalnie wykorzystać przestrzeń i stworzyć wystrój kuchni, pasujący do reszty domu. Zamawiając meble przygotowywane na wymiar, możesz zaplanować również niestandardowe rozmieszczenie szafek lub wysokość i szerokość blatu roboczego.

Niestandardowe rozwiązania i najlepsze materiały

Kolejna zaletą mebli przygotowywanych na wymiar jest możliwość dowolnego dopasowania zestawu mebli kuchennych do metrażu oraz układu pomieszczenia. Sieciowe sklepy meblowe oferują meble we własnych, standardowych wymiarach. Jeśli Twoja kuchnia jest nietypowa, np. bardzo mała lub wąską, dobranie pasujących mebli będzie trudnym zadaniem.

Dodatkowo, estetyka i projekty są bardzo uniwersalne, a przez to – często do siebie zbliżone. Jeśli Tobie i Twoim domownikom zależy na unikalnym i niepowtarzalnym wystroju kuchni, warto wykorzystać meble na wymiar, które nie będą kopią propozycji dostępnych w sklepach meblowych. Korzystając z usług producenta, możesz przygotować dowolny projekt: od tradycyjnych mebli kuchennych po nowoczesne zestawy z wyspami kuchennymi. Oprócz tego, producenci przygotowujący meble od podstaw wykorzystują wysokiej jakości materiały.

Kompleksowe rozwiązania do kuchni

Kupując w sieciowym sklepie meblowym, klient musi liczyć się z wcześniejszym zorganizowaniem transportu lub pokryciem kosztu za meble kuchenne na indywidualne zamówienieprzewóz mebli oferowany przez sklep. Zamawiając zestaw mebli kuchennych bezpośrednio od renomowanego producenta w cenę wykonania projektu wliczone zostają nie tylko koszty transportu, ale również profesjonalny montaż.

Wybierając producenta, który świadczy kompleksowe usługi możesz stworzyć idealną aranżację kuchni w wymarzonej przez siebie kolorystyce. Producent Perfetta oferuje kompleksowe rozwiązania dla klientów z całej Polski. Realizujemy projekty na indywidualne zamówienia na: